Forum klana > bope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum klana > bope


 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijava...

Go down 
+8
juravu
ludi milojko
Thunder
cesc
nenoR6
civo
Ivan
Rimac
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Rimac




Posts : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 25.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimečet oľu 25, 2010 11:29 pm

Pozzz svima...ovdje Rimac... igram css 2 god... prije toga sam igra 1.6 1god i 2 3 mjeseca ... zelio bio klan... igra sam mixeve s semirom i zoki=15fps pa mozete i njih malo pitat...Hvala !
[Vrh] Go down
Ivan
Admin
Ivan


Posts : 51
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 01.07.2009
Age : 32
Location : Virovitica

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimečet oľu 25, 2010 11:46 pm

el nisi ti popio koj vac ban??
[Vrh] Go down
https://bope.forumcroatian.com
civo




Posts : 34
Points : 35
Reputation : 1
Join date : 08.09.2009

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimečet oľu 25, 2010 11:48 pm

srry bivše vac-ovce ne primamo..pa i da su sad high skill
[Vrh] Go down
nenoR6

nenoR6


Posts : 2
Points : 5
Reputation : 3
Join date : 26.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimepet oľu 26, 2010 12:12 pm

civo je napisao/la:
srry bivše vac-ovce ne primamo..pa i da su sad high skill

loooooooooool
[Vrh] Go down
Rimac




Posts : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 25.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimepet oľu 26, 2010 10:03 pm

lol ja nikad nisam bio VAC banan .... NIKAD ...!!!!!!
[Vrh] Go down
Rimac




Posts : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 25.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimepet oľu 26, 2010 10:06 pm

Ivan ja NIKAD nisam bio VAC banan ... neznam ko vam je to rekAo...imam 2 steam od pocetka i nikad nisam bio VAC ban...!!! Rimac ... odgovor pls???!!!
[Vrh] Go down
Ivan
Admin
Ivan


Posts : 51
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 01.07.2009
Age : 32
Location : Virovitica

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimened oľu 28, 2010 10:23 pm

ok.. nije bed znam da je neki rimac killer imo ban.. pa zatro al ok probat cmo te
[Vrh] Go down
https://bope.forumcroatian.com
Rimac




Posts : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 25.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimepon oľu 29, 2010 4:41 pm

jok..to nisam ja...već rođak mi...! aaa i on je igra non steam nije ima steam ..!
[Vrh] Go down
cesc




Posts : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 30.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimeuto oľu 30, 2010 12:56 pm

Rimac je napisao/la:
jok..to nisam ja...već rođak mi...! aaa i on je igra non steam nije ima steam ..!

hm,koliko sam ja cuo od nekih starijih igraca da si ti dobio vec oko dva puta VAC,mislim bez ljutnje,samo kazem sta sam cuo...
[Vrh] Go down
Thunder




Posts : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 30.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimeuto oľu 30, 2010 1:07 pm

Rimac je napisao/la:
lol ja nikad nisam bio VAC banan .... NIKAD ...!!!!!!

hm,a zasto te nemam onda vise pod prijateljima?Daj rimac neseri
[Vrh] Go down
ludi milojko




Posts : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 30.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimeuto oľu 30, 2010 1:13 pm

Rimac je napisao/la:
Ivan ja NIKAD nisam bio VAC banan ... neznam ko vam je to rekAo...imam 2 steam od pocetka i nikad nisam bio VAC ban...!!! Rimac ... odgovor pls???!!!

Daj rimac meni si slao one crvene i plave igrace...a zbog onog drugog sam dobio Vac,tako da,a ej,cuo sam da si i ti dobio vac,hahahaa,.....
[Vrh] Go down
juravu




Posts : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 30.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimeuto oľu 30, 2010 1:23 pm

ludi milojko je napisao/la:
Rimac je napisao/la:
Ivan ja NIKAD nisam bio VAC banan ... neznam ko vam je to rekAo...imam 2 steam od pocetka i nikad nisam bio VAC ban...!!! Rimac ... odgovor pls???!!!

Daj rimac meni si slao one crvene i plave igrace...a zbog onog drugog sam dobio Vac,tako da,a ej,cuo sam da si i ti dobio vac,hahahaa,.....

Koji ste vi low bot noobovi,i jos i citeri....brukate se samo obojica...
[Vrh] Go down
nenoR6

nenoR6


Posts : 2
Points : 5
Reputation : 3
Join date : 26.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimeuto oľu 30, 2010 1:27 pm

ajde ne serite,nije dobio Vac,disibled mu je acc....to sto ste vi botovi to je nes drugo
[Vrh] Go down
Rimac




Posts : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 25.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimesri oľu 31, 2010 8:43 pm

Daj vi ste kreteni ja sam ima jedan acc i onda sam s njim igra na pubi kupio sam drugi...i izbrisa sam prijatelje sve...zato me nema jer s tim prvim stemom sto sam ima sada igram samo mixeve i warove da mme niko ne ometa dok igram...aa vi ste botovi ljubomorni...ludi milojko ne izmisljaj jer ćeš batine dobit konju...!!!! Neno Zahvaljujem..!!! jedini si ti pametan tu..!!!
[Vrh] Go down
ludi milojko




Posts : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 30.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimečet tra 01, 2010 11:48 am

Rimac je napisao/la:
Daj vi ste kreteni ja sam ima jedan acc i onda sam s njim igra na pubi kupio sam drugi...i izbrisa sam prijatelje sve...zato me nema jer s tim prvim stemom sto sam ima sada igram samo mixeve i warove da mme niko ne ometa dok igram...aa vi ste botovi ljubomorni...ludi milojko ne izmisljaj jer ćeš batine dobit konju...!!!! Neno Zahvaljujem..!!! jedini si ti pametan tu..!!!

Ma jebem ja tebi Rimac malo mame citerske,jesi cuo...
Tata ti je kreten retarduse,i sta seres koji kurac,dobio si VAC ban ko i ja,zato i jesi obriso sce prijatelje lazovu jedan smrdljivi....Kad dodjes u Zagreb javi se da ti picku razbijem seljacino hercegovacka!!!
[Vrh] Go down
Rimac




Posts : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 25.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimečet tra 01, 2010 9:16 pm

...lol ludi milojko boli me kurac sto si ti dobio nemora znacit ako si ti dobio da su i sotali dobili...evo moja 2 steama... a kad dodem u zagreb vidit ce mo kakva si ti to faca jadniče...i nisam ja citer..aa ti si bio malo nuub pa sio mora ukljucit to sta li već...haha...koi si bot milojko 1on1 X-RAY KAD GOD ŽELIŠ..!!!

http://steamcommunity.com/id/ADFGH - ovo je taj steam di sam pobrisa sve prijatelje samo mi je vlade prijatelj...!!! s ovim samo mix i war igram...!

http://steamcommunity.com/id/yub27 - ovo je drugi pub...eto sada ako imam vac ban oke...

a ti milojko duvas ga nuube..!
[Vrh] Go down
Rimac




Posts : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 25.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimečet tra 01, 2010 9:19 pm

http://steamcommunity.com/id/yub27 EVO OVAJ DRUGI BIO SAM STAVIO DA JE PRIVATE...SADA MOZETE VIDIT...!
[Vrh] Go down
u
Gost




Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimened tra 04, 2010 12:30 am

tiho budi milojko
[Vrh] Go down
AIM
Gost




Prijava... Empty
PostajNaslov: pogledajte   Prijava... I_icon_minitimeuto tra 06, 2010 11:27 am

...pa sadd
[Vrh] Go down
ludi milojko




Posts : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 30.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimesri tra 07, 2010 9:42 am

Rimac je napisao/la:
...lol ludi milojko boli me kurac sto si ti dobio nemora znacit ako si ti dobio da su i sotali dobili...evo moja 2 steama... a kad dodem u zagreb vidit ce mo kakva si ti to faca jadniče...i nisam ja citer..aa ti si bio malo nuub pa sio mora ukljucit to sta li već...haha...koi si bot milojko 1on1 X-RAY KAD GOD ŽELIŠ..!!!

http://steamcommunity.com/id/ADFGH - ovo je taj steam di sam pobrisa sve prijatelje samo mi je vlade prijatelj...!!! s ovim samo mix i war igram...!

http://steamcommunity.com/id/yub27 - ovo je drugi pub...eto sada ako imam vac ban oke...

a ti milojko duvas ga nuube..!

ovaj jedan jeste tvoj,ali ovaj drugi nije.Reko si da je ukraden,pa san malo istrazio i saznao da je ovo tvoj pravi steam mamu ti jebem http://steamcommunity.com/profiles/76561197960265902
I nemoj glumiti nekog igraca kad si jedan obicni vac banani citer kao i ja,tako da mene nije sramota.
[Vrh] Go down
ludi milojko




Posts : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 30.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimesri tra 07, 2010 9:47 am

Rimac je napisao/la:
...lol ludi milojko boli me kurac sto si ti dobio nemora znacit ako si ti dobio da su i sotali dobili...evo moja 2 steama... a kad dodem u zagreb vidit ce mo kakva si ti to faca jadniče...i nisam ja citer..aa ti si bio malo nuub pa sio mora ukljucit to sta li već...haha...koi si bot milojko 1on1 X-RAY KAD GOD ŽELIŠ..!!!

http://steamcommunity.com/id/ADFGH - ovo je taj steam di sam pobrisa sve prijatelje samo mi je vlade prijatelj...!!! s ovim samo mix i war igram...!

http://steamcommunity.com/id/yub27 - ovo je drugi pub...eto sada ako imam vac ban oke...

a ti milojko duvas ga nuube..!

ma kaki x-ray,na to se citeri izvlace,kad je napravljen bypass za x ray,a ti to kao rimac neznas,a ujedno i nemas xray acc,a i da imas opet ti ne bi vjerovao jer znam da uvijek trazis nacin kako da orevaris ljude.Ti si bolestan,,,
[Vrh] Go down
Rimacc
Gost




Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimečet tra 15, 2010 12:59 pm

...hahahaha...oba su moja ... a ti si samo ljhubomorni retaj..nauči igrat..!!! pitaj vlade i phenoma i dead potato i razera oni su mi susjedi...ja nikad nisa banana..aa ti si malo poremećen...čak ovi drugi sto kazes da nije moj taj mi je 1 steam jos imam fbg na njemu i sve..hahaha jesi glup..ja nikad cit nisam ima..aa tis si samo malo ljubomoran pa si treba čiteve... :SS koi nubb tiho budi jadniče
[Vrh] Go down
rimaccc.
Gost




Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimečet tra 15, 2010 1:02 pm

HAHAHHA I čiji je ovo steam sto si naša VAC-ban--- ovo je vjerojatno tvoj ...ja cu tebi dat passeve od moja 2 acca samo da ti dokazem da nemam VAC...da ti dokažem da si to izmislio i da si ispa glup... :DDDD...!!! samo ce mo se doggg... :DDD...
[Vrh] Go down
ludi milojko




Posts : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 30.03.2010

Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimepet tra 16, 2010 2:06 pm

rimaccc. je napisao/la:
HAHAHHA I čiji je ovo steam sto si naša VAC-ban--- ovo je vjerojatno tvoj ...ja cu tebi dat passeve od moja 2 acca samo da ti dokazem da nemam VAC...da ti dokažem da si to izmislio i da si ispa glup... :DDDD...!!! samo ce mo se doggg... :DDD...

haha Rimac,znas i sam da je to tvoj steam,i da si dobio vac ban,i da ti je ovo vec 5 klan gdje se prijavljujes,i svi te odbijaju,jer sumnjaju da si citer,neki i znaju...
Zapitaj se malo zasto te nisu pozvali na probu za bope,zato jer si bot,i igras sa citevima,...kuzis?
[Vrh] Go down
rimacccc
Gost




Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitimepon tra 19, 2010 11:59 pm

..ahahahahahhaa.h...ovo je pri forum di sam se ja prijavio...prviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....da ja sam bot ti si pro s VAC banom..hahaah...ja ti mogu dokazat da ono nije moj acc..i da ja imam svoja 2 koja jos koristim...aa ti si samo bot ljubomorni..mene niko do sada iz klana nije izbacio i nikad nimsa pita mogu li u klan...ovo je prvi put da se prijavljujem...mislim da dovoljno dobro igram da bi me primili...ahhaahh... :DD... ali ti si stručnjak..s tobom se majka priroda ozbiljno poigrala...taki se ne rađaju...caoo mali.. :** kissyy... kad naucis bez citeva igrat javi se.. Wink ja da imam VAC ja bi reka...ima sam cit...sta ima veze bilo mi zanjimljivo i sve ostalo..ali posto nikad VAC nisam ima nemam sta priznat...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijava... Empty
PostajNaslov: Re: Prijava...   Prijava... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijava...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prijava o.O
» prijava za klan!
» gedoRa prijava
» Prijava za clan
» PRIJAVA ZA KLAN

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum klana > bope :: Prijave za clan-
Forum(o)Bir: