Forum klana > bope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum klana > bope


 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 jebena lowara (prijava) ;D

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
gedoRa




Posts : 6
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 05.10.2010

jebena lowara (prijava) ;D Empty
PostajNaslov: jebena lowara (prijava) ;D   jebena lowara (prijava) ;D I_icon_minitimesub vel 19, 2011 10:59 pm

moje ime je Filip... ima 16 godina iz Zagreba sam, css igram oko 8 mjeseci.. aktivan sam, trazim ozbiljan clan, znam da ste vi brutalci i mislim da bih moga doprinijtei ovome clanu.. (skill low+/- , mose senz 0.77, ltblue nisan, 1800 crosshair, ak-47,dgl,m4a1,awp) jeli moze barem proba? pozz do daljnjeg cheers
[Vrh] Go down
JackaSs




Posts : 34
Points : 50
Reputation : 6
Join date : 14.04.2010

jebena lowara (prijava) ;D Empty
PostajNaslov: Re: jebena lowara (prijava) ;D   jebena lowara (prijava) ;D I_icon_minitimened vel 20, 2011 6:15 am

ok si igrac ovako, nisi los, dobro razmisljas ali postoje trenutci di se totalno izgubis, a toe najbitnije... iskreno nisam za da udjes jer budimo realni ako te primimo u clan necemo bit bolji nego na istoj razini... tako da jebiga sorry, ja sam isto dok sam igrao 8mj nisam bio u nekom ozbiljnom clanu, igram DM, GG server i aim mape, kroz pola godine dignit ces aim onda se prijavi...
[Vrh] Go down
gedoRa




Posts : 6
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 05.10.2010

jebena lowara (prijava) ;D Empty
PostajNaslov: Re: jebena lowara (prijava) ;D   jebena lowara (prijava) ;D I_icon_minitimened vel 20, 2011 1:18 pm

JackaSs je napisao/la:
ok si igrac ovako, nisi los, dobro razmisljas ali postoje trenutci di se totalno izgubis, a toe najbitnije... iskreno nisam za da udjes jer budimo realni ako te primimo u clan necemo bit bolji nego na istoj razini... tako da jebiga sorry, ja sam isto dok sam igrao 8mj nisam bio u nekom ozbiljnom clanu, igram DM, GG server i aim mape, kroz pola godine dignit ces aim onda se prijavi...

ok.. Wink
[Vrh] Go down
Ivan
Admin
Ivan


Posts : 51
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 01.07.2009
Age : 32
Location : Virovitica

jebena lowara (prijava) ;D Empty
PostajNaslov: Re: jebena lowara (prijava) ;D   jebena lowara (prijava) ;D I_icon_minitimesri oľu 02, 2011 4:19 pm

slazem se sa jackassom
[Vrh] Go down
https://bope.forumcroatian.com
Sponsored content





jebena lowara (prijava) ;D Empty
PostajNaslov: Re: jebena lowara (prijava) ;D   jebena lowara (prijava) ;D I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
jebena lowara (prijava) ;D
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prijava o.O
» Prijava...
» prijava za klan
» prijava za klan!
» gedoRa prijava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum klana > bope :: Prijave za clan-
Forum(o)Bir: