Forum klana > bope
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum klana > bope


 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DARK JOKE prijava

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
DARK JOKE

DARK JOKE


Posts : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 08.04.2010
Location : opatija

DARK JOKE prijava Empty
PostajNaslov: DARK JOKE prijava   DARK JOKE prijava I_icon_minitimečet tra 08, 2010 6:45 pm

j


Zadnja promjena: DARK JOKE; čet svi 27, 2010 12:03 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
boTz my ass




Posts : 36
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 03.02.2010

DARK JOKE prijava Empty
PostajNaslov: Re: DARK JOKE prijava   DARK JOKE prijava I_icon_minitimečet tra 08, 2010 6:48 pm

DARK JOKE je napisao/la:
Evo da pocnem :

Imam 16 godina , u 8. mjesecu 17. Zelim vise od pucketanja na public serverima , uostalom svi misle da sam cheater te me banaju. Iz Hrvatske sam, iz Opatije, pricam naravno hrvatski. Igram cs 4/5 godina, 3.5/4 god. 1.6 ( server ilija,..) te 1 godinu CSS. Klanovi MADNESS,Invisible,... jos neki ali kratko , raspali su se. najdraze mape: nuke,inferno,dd2 , te oruzja : AK47,M4A1,deagle te awp. Imam msn , dark.joke@hotmail.com , xray , evo link od mojih SC http://www.xraygaming.com/index.php?pageid=screenshots&userid=156106 , imam taj program kako bih dokazao adminima da nisma cheater po public , medjutim nisu mi povjerovali pa sam prestao ga koristit , na nekim slikama odmah poslije sam ban dobio xD. Stare slike . Takodjer imam i ts3,2,mumble,ventrilo. Steamu se zovem uglavnom DARK JOKE. Imam mouse sensitivity u opcijama 10 , i tako igram vec 4 godine. Imam FBG te ESL (ne korisitm ju). Treniram nogomet te idem u gimnaziju.

Odlucio sma se za ovaj klan , vidim da je iskusan , ozbiljan i sve najbolje. Neznam sta da jos napisem nisam neki pisac xD ako sam nesto
zaboravio napisite, komentirajte pa cu vam odgovoriti. Ukratko nadam se da cete me primiti ili me bar pustiti na probno , necu vas inzevjeriti.

Vas DJ

jako lijepa prijava ;D probamo te valjda al mislin da večinon svi znaju kako igraš osin mene Very Happy
[Vrh] Go down
zoki
Admin
zoki


Posts : 90
Points : 234
Reputation : 11
Join date : 01.07.2009
Age : 34
Location : Virovitica

DARK JOKE prijava Empty
PostajNaslov: Re: DARK JOKE prijava   DARK JOKE prijava I_icon_minitimečet tra 08, 2010 7:03 pm

Ako si ti onaj DARK JOKE na kojeg mislim, imas veliki plus!!! ++++++++++++ Moze proba danas, sutra ili subota popodne.... Very Happy
I ostavi ako je moguce ovdje svoj steam da te addamo!!!


Zadnja promjena: вσρє > klan; čet tra 08, 2010 7:07 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://bope.forumcroatian.com
DARK JOKE

DARK JOKE


Posts : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 08.04.2010
Location : opatija

DARK JOKE prijava Empty
PostajNaslov: DARK JOKE prijava   DARK JOKE prijava I_icon_minitimečet tra 08, 2010 7:04 pm

j


Zadnja promjena: DARK JOKE; čet svi 27, 2010 12:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
zoki
Admin
zoki


Posts : 90
Points : 234
Reputation : 11
Join date : 01.07.2009
Age : 34
Location : Virovitica

DARK JOKE prijava Empty
PostajNaslov: Re: DARK JOKE prijava   DARK JOKE prijava I_icon_minitimečet tra 08, 2010 7:08 pm

OK moze sutra onda.... Ostavi svoj steam da te dodamo................
[Vrh] Go down
https://bope.forumcroatian.com
Sponsored content





DARK JOKE prijava Empty
PostajNaslov: Re: DARK JOKE prijava   DARK JOKE prijava I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DARK JOKE prijava
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prijava...
» Prijava o.O
» prijava za klan
» prijava za klan!
» gedoRa prijava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum klana > bope :: Prijave za clan-
Forum(o)Bir: